فروش دستگاه نساجی دست دوم

دستگاه نساجی دست دوم

فروش دستگاه نساجی دست دوم

دستگاه نساجی دست دوم

دستگاه نساجی دست دوم  ، دستگاه هایی هستند که قبلاً توسط یک شخص دیگر استفاده شده‌اند و در حال حاضر برای فروش مجدد در دسترس قرار می‌گیرند.خرید و فروش دستگاه های دست دوم مزایای خود را دارند. یکی از مزایای خرید دستگاه های دست دوم، قیمت پایین‌تر آنها نسبت به دستگاه های جدید است. اغلب افراد، به دنبال صرفه جویی در هزینه ها هستند و با خرید این دستگاه ها می‌تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد. همچنین، خرید دستگاه های دست دوم به معنای حفظ محیط زیست است، زیرا بازیافت و استفاده مجدد از این دستگاه ها، منجر به کاهش تولید زباله های الکترونیکی می‌شود.

به این منظور مجموعه ما برای آن دسته از مشتریانی که تمایل خرید دستگاه نساجی نو را ندارند. تمهیداتی اندیشیده است ، و به مشتریان کمک می کند، بتوانند با این دستگاه ها خط تولید خود را راه اندازی کنند. این دستگاه ها همانند دستگاه های نو در مجموعه ما راه اندازی و آموزش داده می شود و نهایتا به کارگاه منتقل می گردد. پس نگرانی برای شروع کسب و کارتان در مورد تهیه دستگاه ها نداشته باشید.برای شروع ما به شما کمک می کنیم و در ادامه می توانید دستگاه های جدید را به مدار اضافه کنید.

در گام اول می توانید با پرداخت هزینه کمتر خط تولیدی راه اندازی کنید و به کسب و کار خودتان را رونق دهید.

در ادامه می توانید با اضافه کردن دستگاه های نو در کنار دستگاه های دیگر،با افزایش تولیدات نساجی دیگر ، کارگاه خود را گسترش دهید. همیشه در این صنعت با صبوری و عملکرد معقول می توانید به آنچه که در ذهنتان است برسید.

 

کلیه دستگاه نساجی دست دوم موجود در زینو بافت

دستگاه نساجی دست دوم

دستگاه نساجی بافت قیطان و بند طرح تایوان

در بافت قیطان و بند طرح تایوان  سیلندر های گردشی حول یک محور دایره ای شکل  در گردش می باشند . که دارای سوزن هایی به تعداد متغیر 2 ، 6 ، 12 و … هستند. که بسته به نوع نیاز مشتری تعیین می شود.

دستگاه بافت قیطان

دستگاه نساجی نوار پرده جیب بافت و نوار پرده دو نخ و چهار نخ

عملکرد نوار پرده جیب بافت به این صورت است که نخ‌های ریسمانی یا نخ‌های پلاستیکی از چندین مخزن نخ مجزا خارج می شوند. سپس این نخ‌ها از طریق سیستم نیرومندی و مکانیزم‌های دیگر به قالب مناسبی هدایت می شوند تا نوار پرده با جیب های دلخواه تولید شود.

دستگاه نساجی دست دوم

دستگاه نساجی کش بافی

دستگاه کش بافی با ادغام نخ لاستیک و نخ های مختلف می توان به بافت کشی رسید . این بافت در ماشین های ژاکارد ، مکانیکی و حتی سیلندر های گرد بافت با نخ لاکرا قابل انجام است. مدل ها و تعداد شانه های مختلف دستگاه کش بافی ( از 2 یا 3 الی 8 ) رنج قیمت متفاوتی را بسته به نوع محصول مورد نظر برای تولید ایجاد کرده است.

دستگاه نساجی بند کفش

در حوزه صنعت نساجی، دستگاه بند کفش یکی از دستگاه‌های مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه برای بسته‌بندی و پرس کردن بند کفش‌ها در هنگام تولید و عرضه استفاده می‌شود.دستگاه  بند کفش می‌تواند به صورت دستی یا خودکار عمل کند.رشته هایی از بند کفش به طول چند هزار متر توسط دستگاه تولید می شود.

تولید بند کفش یکی از پر سودترین دستگاه های موجود در زینو بافت می باشد.

تولید بند کفش

دستگاه نساجی اتو بند کفش و بند ساک

روش کار در دستگاه اتو بند کفش به این صورت می باشد : در بافت هایی مانند طرح تایوان که پارچه تو خالی می باشد معمولا ظاهری شیک و مشتری پسند ندارد. دستگاه اتو بند کفش اتوماتیک با دور متغیر و دمای متغیر ( تک فاز یا 3 فاز ) عملیات اتوی الیاف را انجام می دهد .

دستگاه نساجی نوار بافی ژاکارد (کامپیوتری) و دستگاه بافت نوار

نوار بافی ژاکارد قابلیت فرمان جداگانه به هر کدام از نخ هایی که با الگو وارد ماشین می شوند را دارد. قابلیت بافت نوار از عرض 1 سانتی متر الی 15 سانتی متر که دارای 2 لاین بافت الی 12 لاین بافتی می باشند. برای تولید کش های حروف دار ، نوار های نوشته دار یا طرحدار از نوار بافی کامپیوتری استفاده می گردد.

دستگاه نساجی دست دوم

دستگاه نساجی نوار بافی سراجی و  نوار نساجی

نوار بافی سراجی ماشین آلات ژاکارد تکمیل شده و هوشمند شده ماشین های مکانیکی هستند .یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه های نوار بافی مکانیکی قدرت و سرعت بالای دستگاه ها می باشد . همچنین مدل مکانیکی این دستگاه سنسور هایی برای قطع نخ و خاموش شدن دستگاه دارد.

دستگاه نساجی نوار بافی مکانیکی

دستگاه نوار بافی مکانیکی  نوار های حمل بار ، ایمنی و کوهنوردی با قطر و ضخامت بین 3 الی 6 میلی متر تولید می شوند . تعداد نخ بالایی دارند که باعث استحکام بالایی در هر متر آن می شود. می توان روی این محصولات برند شرکت های تولیدات مربوطه را نمایان کرد .

دستگاه نساجی نساجی سوزنی

دستگاه نساجی سوزنی یکی از انواع دستگاه‌های نساجی است که برای تولید بافت‌های مختلف با استفاده از سوزن‌ها استفاده می‌شود. در این دستگاه، سوزن‌ها به صورت عمودی در سطح کار قرار دارند و در طول فرآیند بافت‌بافی بافت را ایجاد می‌کنند. سوزن‌ها در دستگاه نساجی سوزنی بر روی سیستمی از شانه‌ها یا لباس‌ها حرکت می‌کنند.

دستگاه نساجی آهار

دستگاه آهار شامل 2 و 4 و 8 منبع حرارتی گازی یا الکتریکی می باشد. که محصولات بافندگی را اتو یا تکمیل می کند. در کشبافی اتو محصول باعث نظم در خواب الیاف ها می شود . که در کیفیت محصول تاثیر چشم گیری دارد.

دستگاه نساجی چله پیچی

دستگاه نساجی چله پیچی یک دستگاه صنعتی است که برای تولید پارچه های چله پیچی استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از سوزن های خاص و الگو های مختلف، نخ های رنگارنگ را به صورت چله پیچی در پارچه تولید می کند. از محصولات این نوع پارچه ها عموماً برای لباس های مجلسی، تزئینات دکوراتیو و لباس های سنتی استفاده می شوند.

دستگاه نساجی دست دوم

دستگاه نساجی سربند زن

دستگاه نساجی سربند زن با پرس  طلق پلاستیکی یا فلزی به نوک بند کفش یا ساک دستی بافت تبدیل به قطعاتی منظم برای استفاده می شود.این دستگاه به صورت خودکار عمل می کند. و قابلیت تولید بالاتر و کارآمدتر را در مقایسه با بافت دستی فراهم می کند.

دستگاه نساجی تسمه بافی

دستگاه تسمه بافی یک دستگاه صنعتی است که برای تولید تسمه های نساجی استفاده می شود. این دستگاه به صورت خودکار و پیوسته تسمه های با طول و عرض مشخص را تولید می کند.تسمه هایی با طرح مختلف و استقامت بالا تولید می کند.

دستگاه نساجی نوار جانبو

دستگاه نساجی نوار جانبو یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته است که برای تولید پارچه‌های با کیفیت و طرح‌های متنوع استفاده می‌شود. این دستگاه نساجی با استفاده از سیستم‌های الکترونیکی و کامپیوتری، قابلیت تنظیم و کنترل دقیق را برای تولید پارچه‌های مختلف فراهم می‌کند.

ما این اطمینان را به شما می دهیم با خدمات بعد از فروش ما هیچ نگرانی از بابت دستگاه ها نداشته باشید و همواره با پشتیبانی دستگاه ها در کنار شما خواهیم بود.

در نهایت، خرید و فروش دستگاه های دست دوم یک فرصت خوب برای صرفه جویی در هزینه ها و حفظ محیط زیست است. با رعایت نکات مذکور، می‌توانید بهترین تجربه را در این زمینه داشته باشید. با داشتن دستگاه های نو و دست دوم در صورت نداشتن هزینه کافی می توانید در رونق تولیدات نساجی گام بزرگی بردارید. ما در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد.

کلیه دستگاه های موجود در زینو بافت که بصورت صفر عرضه می شود بصورت دست دوم هم میتوانید خریداری کنید.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.