فروش و راه اندازی دستگاه آهار

ماشین آلات نساجی دستگاه آهار- ahar machine

فروش و راه اندازی دستگاه آهار

ماشین آلات نساجی دستگاه آهار- ahar machine

دستگاه آهار شامل 2 و 4 و 8 منبع حرارتی گازی یا الکتریکی می باشد. که محصولات بافندگی را اتو یا تکمیل می کند. در کش بافی اتو محصول باعث نظم در خواب الیاف ها می شود . که در کیفیت محصول تاثیر چشم گیری دارد. همچنین در نوار پرده ،نوار با آهار ترکیب می شود که جلوه زیادی به محصولات این دستگاه از نظر زیبایی می دهد.آهار در صنعت نساجی اهمیت بالایی دارد و می تواند یکی از دستگاه های مورد استفاده در تولیدی شما باشد.

مخترع دستگاه

دستگاه آهار (Aharoni Jacquard) یک نوع دستگاه نساجی پیشرفته است. این دستگاه به نام خالقش “آهارونی” معروف است و ترکیبی از دستگاه نساجی ژاکارد و دستگاه نساجی الکترونیکی است.و از مهمترین دستگاه های حوزه نساجی محسوب می شود.
دستگاه نساجی آهار با استفاده از سیستم کامپیوتری، طرح‌های متنوعی تولید می کند. در این دستگاه، طرح ها و الگوهای بافت به صورت دیجیتال و از طریق نرم‌افزارهای خاصی ایجاد می شوند. سپس با استفاده از سیستم اتوماتیک، الگوها و طرح‌ها به دستگاه منتقل می شوند. برای آگاهی از نحوه ی‌خرید و آموزش این دستگاه‌ با ما در تماس باشید.
دستگاه نساجی آهار دارای بخش های مکانیکی و الکترونیکی است. در بخش مکانیکی، سیم‌های نخ به صورت عمودی و افقی در دستگاه کنار هم قرار می گیرند. و با توجه به طرح و الگوهای مورد نظر، نخ ها با هم ترکیب می شوند. بخش الکترونیکی دستگاه نیز مسئول کنترل و راه‌اندازی فرآیند بافت است.
این دستگاه به علت کارایی خاص نیاز کارگاههای تولیدی نساجی می باشد، می توانید در زینو بافت این دستگاه را سفارش دهید.
استفاده از دستگاه نساجی آهار باعث افزایش سرعت و دقت در تولید بافت های طرح‌دار می شود. همچنین در این دستگاه امکان تغییرات سریع در طرح‌ها و استفاده از طرح‌های گوناگون و تنوع بالا در تولید فراهم می کند. این دستگاه در صنایع مختلفی مانند تولید پارچه لباس، تولید قالی، تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی استفاده می شود.طرح های مختلف که در منازل دیده می شود با استفاده از این دستگاه تولید می شوند. در واقع این دستگاه در آهار کردن محصولات تولیدی مورد نیاز می باشد.
این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دستگاه آهار

از دستگاه آهار به عنوان خشک کن محصول در نساجی نیز یاد می شود.

خشک کردن به عنوان فرآیندی تعریف می شود که در آن بخش مایع محلول (محتوای رطوبت) از پارچه تبخیر می شود. این کار پس از آبگیری پارچه انجام می شود. آب در یک ماده نساجی توسط یک فرآیند شیمیایی-فیزیکی به طور کلی با عمل هوای گرم که باعث تبخیر آب می شود، از بین می رود.

در واحد تکمیل نساجی، برای خشک کردن محصولات نساجی استفاده می شود. اما فرآیند خشک کردن و مکانیزم خشک شدن نخ و پارچه با یکدیگر متفاوت است. عملیات خشک کردن با دستگاه خشک کن پارچه انجام می شود. در طول فرآیند خشک کردن، بسیار مهم است که نحوه هدایت گرما روی پارچه را به دقت در نظر بگیرید. به این علت است که حالت و شکل محصول نهایی تغییر نیابد.

محصولاتی مانند کش زیر مبلی که از الیاف بافت گونی و پلاستیکی استفاده می شود که نمی توان مستقیم وارد دستگاه اتو  شوند. برای اینکه دیگ های داغ دستگاه موجب ذوب محصول پلاستیکی می شود. در این صورت باید اتو بدون تماس مستقیم غلطک با محصول طراحی می شود.این دستگاه در صنایع مختلف از جمله صنایع لباس، تزئینات خانگی و فرشبافی استفاده می شود.

دستگاه آهار شامل قطعات مختلفی است که به صورت همزمان کار می‌کنند. ابتدا الیاف نخ در دستگاه تغذیه قرار می‌گیرند و سپس به صورت چند لایۀ روی هم قرار داده می‌شوند. سپس با استفاده از سوزن‌ های خطاف، الیاف به هم بافت شده و پارچۀ آمادۀ آمده را تشکیل می‌دهند.با یک تماس ما اطلاعات شما را در مورد دستگاه نساجی کامل می کنیم.

 از مشهورترین دستگاه ها میتوان از دستگاه فینیش muller ، کشور سوئیس یا kvs Mak کشور ترکیه نام برد.  این دستگاها در دو نوع برق مصرفی تک فاز یا سه فاز تولید و وحرارت غیر مستقیم را به محصول می رسانند.

بعضی از این مدل دستگاه ها دارای قابلیت تنظیم سرعت و فشار سوزن‌ها هستند تا بتوان به طور دقیق کنترل کرد که چگونه الیاف نخ بافت می‌شوند. همچنین، برخی از دستگاه‌های نساجی آهار دارای قابلیت تغییر الگو و طرح پارچۀ بافت شده هستند.که باعث افزایش تنوع در تولیدات این دستگاه ها می شود.با خرید دستگاه نو و دست دوم قادر به تولید محصول این دستگاه خواهید شد.

 با ما به آخرین پیشرفت‌ها و روندهای فناوری نساجی آگاه می شوید. مجموعه زینو در ماشین‌ها و فرآیندهای نساجی به شما در عیب‌یابی و بهینه‌سازی دستگاه های نساجی کمک می کند.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی و دستگاه بافت نوار – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و بند کفش و دستگاه نوار پرده و نوار پرده دو نخ و چهارنخ و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس  بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.