نواربافی مکانیکی

نواربافی مکانیکی

نواربافی مکانیکی

نواربافی مکانیکی

نواربافی مکانیکی یا همان دستگاه بافت نوار،  نوار های حمل بار ، ایمنی و کوهنوردی با قطر و ضخامت بین 3 الی 6 میلی متر تولید می شوند . تعداد نخ بالایی دارند که باعث استحکام بالایی در هر متر آن می شود. می توان روی این محصولات برند شرکت های تولیدات مربوطه را نمایان کرد .

بعد از بافت محصول برای تست مقاومت ، مجموعه زینو با کمک آزمایشگاه و دانشگاه ها سند معتبری در اختیار شما قرار می دهد. که این ضمانت نامه را به مشتریان خود ارایه نمایید.

از ساده ترین محصول تولید در دستگاه های نواربافی مکانیکی می توان نوار های باربند خودرو های حمل بار نام برد. مواد اولیه این نوارها را باید به UV آغشته نمایید، تا مانع از  پوسیدگی زودرس نوار های حمل بار در مقابل نور خوشید شوید. دستگاه نساجی نوار مکانیکی محصول تولیدی اش از استحکام بالایی برخوردار است و نیاز بسیاری از صنایع را با محصولاتش برطرف می کند. مواد UV برای این نوارها و استحکام شأن بسیار ضروری می باشد.

محصولات دستگاه ها ی نواربافی مکانیکی  شامل محصولات  ورزشی ،خدماتی ،صنعتی و نظامی استفاده می شود.این دستگاه نساجی از جمله دستگاههایی است که تنوع محصولاتش در صنایع مختلف بالاست.

چگونه سرمایه گذاری ماشین آلات نساجی خود را بهینه کنید

سرمایه گذاری ماشین آلات نساجی خود را با مذاکره با تامین کنندگان خود برای قیمت های رقابتی، تخفیف ها، ضمانت ها و خدمات پس از فروش بهینه کنید. علاوه بر این، آموزش و پشتیبانی کافی را به کارکنان خود در مورد نحوه استفاده و نگهداری از ماشین‌ها ارائه دهید. و همچنین فرهنگ یادگیری و بهبود مستمر را تقویت کنید.

علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید، که ماشین‌های جدید یا ارتقا یافته با سیستم‌های موجود شما مانند موجودی، کنترل کیفیت یا مدیریت ارتباط با مشتری یکپارچه شده‌اند. در نهایت، نتایج خود را بر اساس اهداف و معیارهای خود پیگیری و اندازه گیری،سپس تا عملکرد و سودآوری را بهینه کنید.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.