نواربافی ژاکارد (کامپیوتری)

نواربافی ژاکارد

نواربافی ژاکارد (کامپیوتری)

نواربافی ژاکارد

نواربافی ژاکارد(کامپیوتری) یا دستگاه بافت نوار ژاکارد قابلیت فرمان جداگانه به هر کدام از نخ هایی که با الگو وارد ماشین می شوند را دارد. در واقع ساختار کلی این ماشین آلات از تلفیق مکانیک (دستگاه نوار سراجی) و الکترونیک بهره می برد . قابلیت بافت نوار از عرض 1 سانتی متر الی 15 سانتی متر که دارای 2 لاین بافت الی 12 لاین بافتی می باشند .لوازم یدکی ژاکارد های معروف از جمله کارت های کامپیوتری ، قلاب های هارنس ، کابل های ارسال و دریافت در زینو بافت موجود می باشد.این لوازم از ملزومات این دستگاه ها می باشند و در طول راه اندازی و تولید محصول به آنها نیاز پیدا خواهید کرد.

دستگاه نواربافی ژاکارد (Jacquard) یکی از دستگاه های پیشرفته و مهم در صنعت نساجی است.

علت محبوبیت ماشین آلات نواربافی

برای تولید کش های حروف دار ، نوار های نوشته دار یا طرحدار از نوار بافی ژاکارد(کامپیوتری) استفاده می گردد. همچنین این دستگاه در کشور ما از ماشین های نساجی پرطرفدار می باشد بخاطر ظرفیت درآمدزایی بالا جزء دستگاه های محبوب بشمار می آید.

نواربافی کامپیوتری ژاکارد

این دستگاه برای تولید بافت های طرحدار  با استفاده از الگوها و طرح‌های گوناگون  استفاده می شود.که در صنایع مختلف بسیار پرکاربرد می باشد. نام این دستگاه برگرفته از نام کارگاهی به نام “جوزپه ماریا ژاکارد” است . که از اختراع های مهم این قرن در حوزه نساجی محسوب می شود.

دستگاه نساجی ژاکارد با استفاده از سیستمی از کارت ها یا میله ها، قابلیت بافت طرح‌های مختلف را دارا می باشد. این کارت ها یا میله ها الگوهای بافت را نمایش می دهند و سیم‌های نخ را به ترتیب مشخصی در دستگاه تنظیم می کنند. به این ترتیب، با استفاده از دستگاه ژاکارد می توان بر روی پارچه طرح‌های پیچیده و دقیقی را بافت کرد.

استفاده از دستگاه نواربافی ژاکارد به عنوان یک فناوری پیشرفته در صنعت نساجی، امکان تولید بافت های با طرح‌های متنوع و پیچیده را فراهم می کند. دستگاه نوار نساجی ژاکارد برای تولید پارچه های لباس، پارچه های خانگی، پارچه های مبلمان، پارچه های دکوراسیون داخلی و سایر محصولات نساجی با طرح استفاده می شود.بطور کلی یکی از دستگاه های پرکاربرد در این حوزه محسوب می شود.

نواربافی کامپیوتری ژاکارد

تعداد قلاب ها  از ترکیب نیروی ژاکارد الکتریکی و شافت های مکانیک دستگاه ، برای بافت نوار های سنگین یا طرح های شلوغ استفاده کرد .

در کمتر از دو دهه تعداد قلاب های اولین ژاکارد های شرکت مولر از 12 عدد به 560 رسید . و این دستگاه ها مجهز به قابلیت نوشتن روی نوار یا حتی ثبت برند هایی روی نوار هنگام فرایند تولید شدند.که در تولید نوار بسیار مرسوم است. تولیدات این محصول کاربرد بسیاری در تولیدی های پوشاک و صنایع مختلف دارد.

به طور کلی، دستگاه نساجی ژاکارد به عنوان یک ابزار قدرتمند در تولید بافت های طرحدار به کار می رود و امکانات خلاقانه برای طراحان و تولیدکنندگان فراهم می کند.

نواربافی کامپیوتری ژاکارد

تولید نوارهای ژاکاردی کشسان و نوارهای غیر کشسان شامل دستگاه بافندگی ژاکاردی پارچه ای باریک کامپیوتری می باشد و همچنین روبان ژاکاردی خاص را با دستگاه بافندگی ژاکاردی پهن و باریک بافت.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

محصولات  نوار بافی کامپیوتری (ژاکارد)

محصولات این سری از دستگاه ها  کمربند لباس زیر، بند سوتین، بند شانه کوله پشتی یا بند کفش، و بند انواع کیف ها و غیره.  با توجه به نمونه مشتری، شامل عرض، ضخامت، جنس، عملکرد و خروجی. با کنترل خودکار تولید انبوه را برای شما آسان کنید، و می توانید سفارش های مختلفی از مشتریان دریافت کنید.

همچنین دستگاه‌های بافندگی ژاکارد می‌توانند انواع نوار ژاکارد پارچه‌ای باریک، عرض از 20 میلی‌متر تا حداکثر 160 میلی‌متر، ضخامت کمتر از 2.5 میلی‌متر تولید کنند. محصولات نواربافی ژاکارد شامل انواع پارچه‌های تزئینی با طرح‌های مختلف و پیچیده می‌شود. این پارچه‌ها برای استفاده در لباس‌های مجلسی، پوشاک زنانه و مردانه، رومیزی و دیگر محصولات نساجی استفاده می‌شوند. این پارچه‌ها اغلب از نخ‌های با کیفیت بالا و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته تولید می‌شوند.

دستگاه ژاگارد از مهمترین دستگاه های نساجی می باشد. این دستگاه با تنوع بالای تولید محصولات، جهت سرمایه گذاری یکی از بهترین دستگاه های زینو بافت می باشد.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و بند ساک و دستگاه نوار پرده جیب بافت دو نخ و چهار نخ و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.