فروش و راه اندازی دستگاه سوزنی

ماشین آلات نساجی دستگاه سوزنی

فروش و راه اندازی دستگاه سوزنی

ماشین آلات نساجی دستگاه سوزنی

دستگاه نساجی سوزنی یکی از انواع دستگاه‌های نساجی است که برای تولید بافت‌های مختلف با استفاده از سوزن‌ها استفاده می‌شود. در این دستگاه، سوزن‌ها به صورت عمودی در سطح کار قرار دارند و در طول فرآیند بافت‌بافی بافت را ایجاد می‌کنند. سوزن‌ها در دستگاه نساجی سوزنی بر روی سیستمی از شانه‌ها یا لباس‌ها حرکت می‌کنند. این سوزن‌ها در هر مرحله از جهت عمودی به سمت پایین حرکت می‌کنند و بافت دستگاه تولید می شوند.

دستگاه سوزنی چگونه عمل می کند؟

در دستگاه سوزنی اصول بافت بین دستگاه های نساجی و سوزنی یکسان است . ولی حرکت های مکانیکی و محور های مختلف متحرک این دستگاه ها قابلیت های مختلفی برای تکنسین های بافت ایجاد کرده است . و تولید را به تناسب متنوع کرده است.تنظیمات اولیه توسط اپراتور دستگاه، به دستگاه داده می شود.این دستگاه از نظر بافت و ظرافت دارای دقت بالایی می باشد.

دستگاه نساجی سوزنی یک دستگاه صنعتی است که برای تولید پارچه و بافت های مختلف استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از سوزن های خاص، نخ را به صورت پیوسته و متقارن درون بافت قرار می دهد تا محصول نساجی را تولید کند.

عرض سیلندر های دستگاه  از 40 سانتی متر شروع و تا 85 سانتی متر وجود دارند.  سوزن ها در طول سیلندر که به نوع گیج سیلندر بافت ربط دارد، شروع می شود.

از معروف ترین دستگاه های سوزنی می توان به muller و TCH تایوان اشاره کرد . مدل ها و تعداد شانه های مختلف این دستگاه ها ( از 2 یا 3 الی 8) رنج قیمت متفاوتی را تولید می کند . که همه ی اینها  به نوع محصول بستگی دارد. مورد نظر با نمره چینی و اضافه کردن فرمان های مکانیکی روی این ماشین طرح های مختلفی را روی پارچه پیاده سازی می شود. برای مثال کش های زنبوری گن های لاغری و خیلی از پارچه های موجود عرض کم در بازار برای مصارف مختلف . این ماشین ها نسبت به دستگاه های بافت نوار های سراجی طول و عرض بیشتری را اشغال می کند و فضای بزرگتری را برای راه اندازی نیاز دارد .پس زمان خرید دستگاه حتما به این نکته توجه داشته باشید.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای تولید انواع بافت‌ها مانند پارچه‌ها، فرش‌ها، لباس‌ها و قطعات پوشاک صنعتی استفاده می‌شود. دستگاه نساجی سوزنی به دلیل سرعت بالا، امکان تولید طرح‌های مختلف و قابلیت تغییر آسان در طرح‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، به عنوان یک راه حل کارآمد و اقتصادی برای تولید انبوه محصولات نساجی استفاده می‌شود که با توجه به نیاز بازار چرخه تولید همواره برقرار است و در بازار همواره سفارش محصولات این دستگاه وجود دارد. در شرکت زینو بافت هم این دستگاه موجود می باشد ، با تحقیق و مشاوره های ما می توانید این دستگاه و سایر دستگاه های موجود را سفارش دهید.

بعضی از استفاده های دستگاه نساجی سوزنی شامل تولید پوشاک، پارچه های خانگی، پتوها و محصولات بافت دستی می شود. این دستگاه ها در صنایع نساجی و بافندگی استفاده و به دلیل سرعت بالا، کارایی بالا و قابلیت تنظیم آسان، برای تولید انبوه پارچه ها مناسب هستند.

بافت فایبر گلاس پزشکی برای گچ کاری در اتاق گچ با این ماشین تولید می شود. این دستگاه در کمک  صنعت پزشکی بسیار کاربرد دارد. همچنین کش لباس عمل و پزشکی ،کش های پوشاکی و نوار پرده پانچی از محصولات این دستگاه نساجی می باشند .

ابتدا نخ یا الیاف به مواد قابل استفاده تری تبدیل می شود. و به صورت پارچه در می آیند. همه ی فرایند بافت توسط دستگاه های نساجی انجام می گردند.که در صورت خرید دستگاه کلیه آموزش ها با جزییات داده می شود.

دستگاه سوزنی موجود در زینوبافت یکی از دستگاه های بیشمار در صنعت نساجی  می باشد که می توانید با سرمایه گذاری مناسب و معقول به درآمد بالا برسید.

بطور کلی دستگاه سوزنی نیز مانند سایر دستگاه های نساجی، از نظر تولید محصولات نساجی بسیار کارامد و قدرتمند می باشد.مطمنا سرمایه گذاری در این صنعت شما را به سود خواهد رساند. در این راه ما به شما کمک خواهیم‌کرد.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی و داستگاه بافت نوار – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و بندساک و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.