دستگاه بند کفش اتوماتیک

دستگاه بند کفش

دستگاه بند کفش اتوماتیک

دستگاه بند کفش

دستگاه کلاف کن بند کفش زینو به عنوان یکی از بهترین گزینه ها ماشین آلات ما، خرید آن توصیه می شود، تا به شما کمک کند در کسب و کار خود موفق باشید.

رشته هایی از بند کفش  به طول چندهزار متر توسط دستگاه  تولید می شود.  سپس ماشین با کلاف کردن سایزهای متغیر بند کفش از 40 سانتی متر الی 60 سانتی متر  دسته های مرتبی از بند کفش می دهد. آنها را  شمارش می کنند. سپس به مرحله پرس دوک بند انتقال می دهد.سپس به مرحله پرس دوک بند انتقال می دهد. همه این مراحل را در مجموعه زینو به مشتری آموزش می دهیم.

کلاف کن بند کفش

در حال حاضر صنعت نساجی به عنوان یک صنعت جهانی شناخته می شود. میلیاردها نفر در این صنعت نساجی مشغول هستند.  در صنعت نساجی زمانی فقط از فناوری دستی و رایج استفاده می شد.

بتدریج استفاده از فناوری شروع به افزایش کرد. در عصر مدرن امروزی محققان و کارآفرینان مختلف به فکر ارتقای کیفیت محصول و تولید بالاترافتاده اند. سرمایه گذاری در ماشین آلات نساجی مناسب برای توسعه محصولات بهتر و ارائه آنچه مشتریان نیاز دارند، کلیدی است.

طیف گسترده ای از ماشین آلات توسط صنعت نساجی برای دوخت پارچه و ساخت لباس، فرش و سایر کالاهای نساجی استفاده می شود. از ماشین‌های صنعتی سنگین و سنگین  تا چرخ خیاطی‌های کوچک مصرف‌کننده، اندازه‌ی زیادی دارند.  توسط مردم برای پروژه‌های شخصی خود، در کارخانه‌ها و تنها در کارخانه‌های بزرگ نساجی استفاده می‌شوند. دستگاه کلاف کن بند کفش یکی از دستگاه هایی است که در صنعت نساجی استفاده می شود و انجام کار را آسان نموده است. به عنوان یک تولید کننده نساجی، می دانید که سرمایه گذاری در ماشین آلات جدید و ارتقاء ماشین آلات موجود می تواند تاثیر قابل توجهی بر بهره وری، کیفیت و سودآوری شما داشته باشد.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.