فروش و راه اندازی دستگاه نوار بافی سراجی

نوار بافی سراجی

فروش و راه اندازی دستگاه نوار بافی سراجی

نوار بافی سراجی

نوار بافی سراجی یا  مکانیکی ماشین آلات ژاکارد تکمیل شده و هوشمند شده ماشین های مکانیکی هستند .که یکی از مهمترین دستگاه های نساجی ، در دسته بندی ماشین آلات نواربافی و بافت نوار محسوب می شود.

دستگاه نساجی نوار سراجی برای تولید نوارها با الگوهای مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه از سراج‌های مخصوص برای تولید طرح‌های مختلف استفاده می‌کند و در صنایع نساجی برای تولید لباس، تزئینات و لوازم جانبی استفاده می‌شود

از مهمترین ویژگی های دستگاه های نوار بافی مکانیکی قدرت و سرعت بالای دستگاه ها می باشد . همچنین مدل مکانیکی این دستگاه سنسور هایی برای قطع نخ و خاموش شدن دستگاه دارد. این سنسورها از مزیت این دستگاه محسوب می شود و نیاز به نگهداری و بازرسی دوره ای دارد.

دستگاه نوار بافی سراجی یک دستگاه است که برای تولید نوارهای سراجی استفاده می‌شود. این دستگاه با استفاده از چندین سلول الکترونیکی و مکانیکی، نخ‌های رنگارنگ را به صورت پارچه‌ای و نوار سراجی را تولید می‌کند.پارچه های رنگارنگی که اکنون می بینید از تولیدات این دستگاه می باشد.

نوار بافی سراجی

عملکرد دستگاه

عملکرد این دستگاه نواربافی نساجی به این صورت است که ابتدا الگو یا طرح مورد نظر بر روی دستگاه قرار می‌گیرد. سپس، نخ‌های مختلف در رنگ‌های مختلف در دستگاه قرار می گیرد. همچنین، تعداد و طول هر نخ قابل تنظیم است. بعد از آماده شدن دستگاه، فرآیند بافت شروع می‌شود و دستگاه به صورت خودکار نخ‌های رنگارنگ را به صورت پارچه بافته و نوار سراجی را تولید می‌کند.

بافتن نوار سراجی با استفاده از این دستگاه دارای مزایایی است. اولاً، سرعت بالای تولید و کارایی بالا از جمله مزایای این دستگاه است. همچنین، قابلیت تنظیم طول و عرض نوار سراجی و همچنین تغییر الگوها و طرح‌ها به راحتی نیز یکی از مزایای دستگاه بافندگی نوار سراجی است.مزایای دیگر این دستگاه تولید سریع محصولات در کمترین زمان با هزینه کمتر می باشد .

دستگاه بافندگی نوار بافی سراجی در صنعت مد و لباس، تولید لوازم جانبی، تولید پوشش‌های خانگی و دکوراسیون استفاده می‌شود. همچنین، در صنعت هدبندسازی، تولید لباس‌های محل کار و لباس‌های رسمی نیز استفاده می‌شود.تنوع در محصولات این دستگاه بالا می باشد.

بطور کلی، دستگاه بافندگی نوار سراجی  چیدمان منظم و زیبائی به پارچه می دهد که در طرح هائی کلاسیک یکپارچه یا طرح هائی مدرن و خلاقانه قابل استفاده است.

دستگاه نساجی سراجی به دلیل قابلیت های خودکار و دقت بالا، به طور گسترده ای در صنعت نساجی استفاده می شود. این دستگاه باعث افزایش سرعت و کارآمدی در تولید پارچه ها می شود و همچنین کمک می کند تا کیفیت نهایی محصول بهبود یابد.

تعداد شافت های متغیر  به برند و اصالت دستگاه بستگی دارد. تعداد کشنده های چله برای بافت های نازک یا ضخیم ویژگی دیگر این محصول می باشد.

برق مصرفی این دستگاه ها با inverter  قابل تبدیل به تک فاز یا سه فاز می باشد . ماشین های سنگین بافت مولر از 2 توپی نقشه بهره می برند. که باعث ایجاد طرح های مختلف و همچنین قدرت چند برابر، برای بافت های سنگین می شود.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

محصولات نوار بافی سراجی

محصولات این دستگاه ها شامل بخش های مختلفی مانند خدماتی و تولیدی و نظامی و صنعتی می باشد. محصولاتی متنوع که در هر صنعت کارایی زیادی دارند.
محصولاتی مانند  بند تخت کفش و نوار کفش،کش لباس زیر و پوشاک ،نوار مبلی و نوار صندل و نوار تشک و نوار پرده می باشد. همچنین نوار جرثقیل و کمربند ایمنی خودرو و هواپیما،بند کیف،ترمز نگهدارنده که در دسته تولیدی و صنعتی قرار می گیرند.
محصولات نظامی نوار بافی سراجی شامل نوار اسلحه ، کمربندهای لباس نظامی ، اضطراری هواپیما جنگنده یا مسافربری  و صد ها نوار دیگر با این ماشین ها قابل تولید می باشد .

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید.و برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره حتما با ما در تماس باشید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.