دستگاه نواربافی دست دوم

نواربافی دست دوم

دستگاه نواربافی دست دوم

نواربافی دست دوم

دستگاه نواربافی  دست دوم یک گزینه‌ی اقتصادی برای خرید کنندگان است که قصد دارند، دستگاه نواربافی  یا بافت نوار را به صورت مقرون به صرفه تر خریداری کنند. این دستگاه‌ها معمولاً با قیمتی کمتر از دستگاه‌های جدید عرضه می‌شوند و ممکن است برای کسب و کارهای کوچک و متوسط یا هنرمندان و صنایع دستی مناسب باشند.

قبل از خرید یک دستگاه نواربافت دست دوم، باید به نکات زیر توجه کنید:

1. بررسی وضعیت فنی: مطمئن شوید که دستگاه در وضعیت عملکرد مناسب است و هیچ مشکل فنی جدی ندارد.برای اطمینان از صحت دستگاه ما در مجموعه زینو بافت دستگاه را راه اندازی میکنیم و تحویل مشتری می دهیم.

2. بررسی تاریخچه استفاده: سعی کنید اطلاعاتی درباره‌ی تاریخچه استفاده و نگهداری دستگاه را از فروشنده به دست آورید.

3. تست عملکرد: پیش از خرید، تست عملکرد دستگاه را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که به درستی کار می‌کند.

4. هزینه‌ی تعمیرات: برآورد کنید که در صورت نیاز به تعمیرات، هزینه‌های لازم برای بازسازی و تعمیر دستگاه چقدر خواهد بود.

5. مقایسه قیمت: قیمت دستگاه نواربافت دست دوم را با قیمت دستگاه‌های جدید مقایسه کنید تا مطمئن شوید که به صرفه است.

برای خرید دستگاه های دست دوم باید حساسیت بالایی داشته باشید تا بعد از خرید دستگاه دچار هزینه های سر بار و اضافه نشوید. با رعایت این نکات، می‌توانید یک دستگاه بافت نوار دست دوم با کیفیت مناسب و قابل اعتماد را پیدا کنید.

زینو بافت متعهد است دستگاه نواربافی دست دوم را با رعایت کامل اصول بالا تحویل مشتری دهد.و با خدمات پشتیبانی بعد از فروش خریدار را در مسیرش تنها نمی گذارد.

دستگاه نساجی نواربافی به منظور تولید نوارهای بافته شده با الگوها و طرح های مختلف استفاده می شوند. برخی از انواع دستگاه نواربافی دست دوم  عبارتند از:

دستگاه های نواربافی ژاکارد: این دستگاه ها برای تولید نوارهایی با الگوها و طرح ها استفاده می شوند. طرح ها به وسیله سیم های فلزی روی چرخ های ژاکارد قرار می گیرند. از مهمترین دستگاه های دسته نواربافی دستگاه ژاکارد می باشد.

دستگاه نوار بافی سراجی یا  مکانیکی که هوشمند شده ماشین های مکانیکی هستند. که یکی از مهمترین دستگاه نساجی در صنعت نساجی محسوب می شوند.

دستگاه نواربافی مکانیکی یکی از دستگاه نساجی پر کاربرد است که  نوارهای حمل بار ایمنی و کوهنوردی با قطر و ضخامت بین 3 الی 6 میلی متر تولید می کند . تعداد نخ بالایی دارند که باعث استحکام بالایی در هر متر آن می شود. می توان روی این محصولات برند شرکت های تولیدات مربوطه را نمایان کرد .

بطور کلی همه ی دستگاه بافت نوار یا نواربافی امکان سرمایه گذاری و کسب درآمد در کشور ما را دارند و با توجه به اینکه محصولات این دستگاه ها همیشه در بازار مشتری دارند پس از پیشنهاد های ویژه ما خرید این دستگاه می باشد.

راه اندازی و آموزش کامل کار با دستگاه ها برعهده ی مجموعه ما می باشد و خریدار بدون نگرانی می تواند در سریعترین زمان ممکن خط تولید خود را راه اندازی کند.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.