ماشین آلات تولید پوشاک

ماشین آلات تولید پوشاک

ماشین آلات تولید پوشاک

ماشین آلات تولید پوشاک

ماشین آلات تولید پوشاک
تولید پوشاک معمولاً شامل استفاده از پارچه‌های خریداری‌شده است، اگرچه شما می‌توانید پارچه‌های خودتان و همچنین لباس‌هایی را که از آن‌ها تهیه می‌کنید تولید کنید. شما می توانید در تولید محصولات پوشاک خاصی مانند لباس مردانه، لباس زنانه یا لباس کودکان تخصص داشته باشید. برای راه اندازی یک شرکت تولید پوشاک، باید دستگاه نساجی تولید پوشاک با کیفیت خریداری کنید.

ماشین آلات تولید پوشاک

دستگاه های نساجی برای تولید پوشاک شامل یک سری ابزار و دستگاه‌هایی است که در فرآیند تولید پوشاک استفاده می شوند. این ماشین آلات شامل مراحل مختلفی از قطعه‌بندی پارچه، دوخت، پرداخت و تکمیل پوشاک را پوشش می‌دهند. در زیر به برخی از ماشین آلات نساجی مورد استفاده در صنعت تولید پوشاک اشاره می‌کنم:

1. ماشین برش پارچه: این ماشین برای برش قطعات پارچه به شکل‌ها و اندازه‌های مورد نیاز در فرآیند دوخت استفاده می‌شود.

2. ماشین دوخت: این ماشین برای دوخت قطعات پارچه با هم استفاده می‌شود. ماشین دوخت می‌تواند به صورت دستی یا خودکار باشد و بر اساس نوع پوشاک و فرآیند تولید متفاوت است.

3. ماشین‌های پرداخت: این ماشین‌ها برای پرداخت و تمیزکاری قطعات پوشاک استفاده می‌شوند. یکی از مراحل پایانی تولید پوشاک می باشد.این شامل ماشین‌های اتوماتیک پرداخت، ماشین‌های خشک‌شویی دستگاه‌های اتوماتیک اتو است.

4. ماشین‌های جعبه‌بندی: در صورت نیاز به بسته‌بندی پوشاک، ماشین‌های جعبه‌بندی برای بسته بندی و آماده‌سازی محصولات نهایی استفاده می‌شوند.

5. ماشین‌های برچسب‌زنی: این ماشین‌ها برای چسباندن برچسب‌ها و تگ‌های مورد نیاز بر روی پوشاک استفاده می‌شوند.

ماشین آلات تولید پوشاک

این فقط چند نمونه از ماشین‌های نساجی است که در صنعت تولید پوشاک استفاده می‌شوند. همچنین، با توجه به نوع پوشاک و فرآیند تولید، ممکن است ماشین‌های دیگری نیز در این صنعت استفاده شوند.بسته به نوع تولیدی که در کارگاه نساجی خواهید داشت استفاده از بعضی از انواع ماشین آلات فوق ضروری و بعضی دیگر لازم نمی باشد.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.