تولید بند کفش

تولید بند کفش

تولید بند کفش

تولید بند کفش

تولید بند کفش و بند ساک‌ توسط دستگاه نساجی یک ابزار مهم است که در صنعت کفش و لباس بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها معمولاً برای تولید بندهای کفش با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده می‌شوند و به تولید کفش‌های با کیفیت و زیبا کمک می‌کنند.

رشته هایی از بند کفش  به طول چند هزار متر توسط دستگاه  تولید می شود.  سپس ماشین با کلاف کردن سایزهای متغیر بند کفش از 40 سانتی متر الی 60 سانتی متر  دسته های مرتبی از بند کفش می دهد. آنها را  شمارش می کنند. سپس به مرحله پرس دوک بند انتقال می دهد. نهایتا به مرحله پرس دوک بند انتقال می دهد.این بند ها با انواع رنگ ها امکان تولید و عرضه را دارد.

این دستگاه علاوه بر تولید بند کفش در تولید بند ساک نیز کاربرد دارد و تمام مراحل تولید بند کفش نیر در این محصول انجام می گردد. بند ساک هایی زیبا و متنوع که توسط این دستگاه و دستگاه نساجی سربند زن تولید می شوند.

بطور کلی هر محصولی که سروکار با بند دارد این دستگاه می تواند تولید نماید. پر تولیدترین این دستگاه بند کفش و بند ساک می باشد.

قبل از خرید یک دستگاه نساجی برای تولید بندکفش، باید به نکات زیر توجه کنید:

1. نوع دستگاه: انواع مختلفی از دستگاه‌های نساجی برای تولید بند کفش وجود دارند، از جمله دستگاه‌های تک رنگ و چند رنگ، دستگاه‌های بافت تکنیکال و …

2. سرعت و کارایی: اطمینان حاصل کنید که دستگاه انتخابی به سرعت و کارایی مناسب برای نیازهای شما دارد.

3. قابلیت تنظیم: امکان تنظیم پارامترهای مختلف مانند سرعت، طول بند، ضخامت و … بسیار مهم است.

4. کیفیت بافت: اطمینان حاصل کنید که دستگاه قادر به تولید بندهای با کیفیت و مقاوم است.

5. هزینه: مقایسه هزینه‌های خرید، نصب، نگهداری و تعمیرات دستگاه‌های مختلف را در نظر بگیرید.

6. خدمات پس از فروش: اطمینان حاصل کنید که شرکت فروشنده خدمات پس از فروش مناسب را ارائه می‌دهد.

با رعایت این نکات، می‌توانید یک دستگاه نساجی مناسب برای تولید بند کفش را پیدا کنید و به بهبود فرآیند خود کمک کنید.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی و نوار نساجی   – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و بند ساک و دستگاه  نوار پرده دو نخ و چهار نخ و …از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.