فروش و راه اندازی دستگاه کش بافی

ماشین آلات نساجی دستگاه کش بافی

فروش و راه اندازی دستگاه کش بافی

ماشین آلات نساجی دستگاه کش بافی

ویژگی دستگاه های کش بافی

دستگاه نساجی کش بافی با ادغام نخ لاستیک و نخ های مختلف می توان به بافت کشی رسید . این بافت در ماشین های ژاکارد ، مکانیکی و حتی سیلندر های گرد بافت با نخ لاکرا قابل انجام است.این دستگاه یکی از دستگاههایی است که توسط شرکت زینو بافت وارد می شود و به شرکت ها و کارگاه های تولید محصولات نساجی عرضه می شود. ما سالیان درازی است که در این کار تخصص داریم ، و با اطمینان کامل به زینوبافت ، در این راه قدم بردارید.

محصولات این دستگاه به صورت بافت های کشی مانند انواع گن ها می باشد.

از معروف ترین دستگاه های کش بافی می توان به muller و TCH تایوان اشاره کرد . مدل ها و تعداد شانه های مختلف دستگاه کش بافی ( از 2 یا 3 الی 8 ) رنج قیمت متفاوتی را بسته به نوع محصول مورد نظر برای تولید ایجاد کرده است.با نمره چینی و اضافه کردن فرمان های مکانیکی روی این ماشین می توان طرح های مختلفی را روی پارچه پیاده سازی کرد. برای مثال کش های زنبوری گن های لاغری و خیلی از پارچه های موجود عرض کم در بازار برای مصارف مختلف استفاده می شود. این ماشین ها نسبت به دستگاه های بافت نوار های سراجی طول و عرض بیشتری را اشغال می کند و فضای بزرگتری را برای  راه اندازی نیاز دارد.پس حتما قبل از خرید این دستگاه به این موضوع مهم توجه داشته باشید.

بطور کلی محصولات این دستگاه بسیار طرفدار دارد و مطمنا تولیدات دستگاه کش بافی سریعا به فروش می رسد.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

محصولات دستگاه کشبافی

شاید تعجب کنید اما بافت فایبر گلاس پزشکی برای گچ کاری در اتاق گچ با این ماشین تولید می شود. که کمک بسیاری در این زمینه نموده است.در واقع خیلی از محصولاتی که استفاده می کنید به نوعی به دستگاه های نساجی مربوط می باشد.

همچنین دستگاه کشبافی برای تولید محصولات تزئینی مانند رومال و پارچه های زینتی ، برای تولید لباس های بافتنی متنوع کاربرد فراوانی دارد.

صنعت نساجی یکی از بزرگترین صنایع در جهان است، زیرا بازار محصولات آن با سرعتی تصاعدی در حال رشد است.و صنعت نساجی امروز در زندگی ما ملموس است. این صنعت به نقش فوری تولید مواد در قالب نخ و پارچه می پردازد. که مواد اولیه در تولید لباس هستند.

مهمترین صنعت در طول انقلاب صنعتی بود. نساجی همچنین جزو اولین صنایعی بود که تکنیک‌های تولیدی معاصر را اتخاذ کرد.صنعت نساجی از ملزومات دنیای امروز می باشد و بسیاری از صنایع به این صنعت وابسته می باشند.

کشورهای پیشرو در صنعت ماشین آلات نساجی

بهترین کشورها در بخش تولید ماشین آلات نساجی آلمان، ایتالیا، سوئیس، اسپانیا، فرانسه، بلژیک و هلند هستند. همچنین در دهه گذشته کشورهایی مانند ترکیه، چین و هند در بخش تولید ماشین آلات نساجی پیشرفت زیادی کردند. کشورهایی که بطور کلی مدعی در تولید این صنعت می باشند.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی و دستگاه بافت نوار – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و دستگاه بند کفش و بند ساک و نوار پرده جیب بافت دو نخ چ چهارنخ و …از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.