دستگاه نساجی نوار بافندگی

دستگاه نساجی نوار بافندگی

دستگاه نساجی نوار بافندگی

دستگاه نساجی نوار بافندگی

دستگاه نساجی نوار بافندگی که به نوار نساجی نیز معروف است، یکی از ابزارهای مهم در صنعت بافندگی است که برای تولید انواع نوارها و بندها استفاده می‌شود. این دستگاه با استفاده از سیستم های مکانیکی و الکترونیکی، مواد اولیه را به نوارهای متنوع تبدیل می‌کند.

دستگاه نساجی نوار بافندگی دارای چندین قسمت اصلی است که هر کدام وظایف خاص خود را دارند. قسمت اول این دستگاه شامل قسمت تغذیه مواد اولیه است که شامل نخ‌های پنبه، پلی استر و نخ‌های دیگر است. در این قسمت، نخ‌ها به صورت همزمان و متوالی بدون وقفه وارد دستگاه می‌شوند.و خروجی این دستگاه نوارهایی می شود که توسط اپراتور بر روی دستگاه تنظیم شده است.

قسمت بعدی دستگاه نساجی، قسمت بافت است. در این قسمت، نخ‌ها به دستگاه به صورت همزمان و متوالی بافته و نوارهای بافته شده تولید می‌شوند. این قسمت شامل چندین سلول بافت است که هر کدام به صورت مجزا کار می‌کنند و در نهایت نوارهای بافته شده تولید می‌شوند.

قسمت بعدی دستگاه نساجی، قسمت پرده است. نوارها از قسمت بافت عبور می‌کنند . و به صورت مرتب و منظم خارج می‌شوند. این قسمت به تنظیم و کنترل سرعت عبور نوارها از پرده می‌پردازد.قابلیت کنترل در دستگاه های نساجی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

قسمت بعدی دستگاه نساجی، قسمت برش است. در این قسمت، نوارها به طول مورد نیاز برش داده می‌شوند. این قسمت به تنظیم و کنترل طول نوارها می‌پردازد که توسط اپراتور دستگاه تنظیم می گردد و دستگاه برش را انجام می دهد.

دستگاه نساجی نوار بافندگی

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دستگاه نساجی نوار بافندگی یا همان دستگاه تولید نوار به دلیل ساختار ساده و عملکرد قابل اعتماد، در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله دستگاه های محبوب در این صنعت بشمار می آیند. از کاربردهای این دستگاه می‌توان به تولید نوارهای دستبند، بندهای مو، بندهای لباس و لوازم جانبی دیگر اشاره کرد.

در نتیجه، دستگاه نساجی نوار بافندگی یکی از ابزارهای مهم در صنعت بافندگی است که توانایی تولید انواع نوارها و بندها را دارد. با استفاده از این دستگاه، تولیدکنندگان می‌توانند به صورت سریع و با کیفیت بالا، محصولات خود را تولید کنند.

دستگاه های نواربافی از مهمترین دستگاه های شرکت زینو بافت و قابلیت بالای تولید محصولات را دارد.محصولاتی که مواد اولیه ی بسیاری از تولیدات نساجی و غیر نساجی می باشد. با استفاده از این دستگاه ها می توانید نیاز های کسب و کارها را شناخته و به تامین نیازهای آنها اقدام نمایید.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.