فروش و راه اندازی دستگاه سربند زن

ماشین آلات نساجی دستگاه سربند زن

فروش و راه اندازی دستگاه سربند زن

ماشین آلات نساجی دستگاه سربند زن

دستگاه نساجی سربند زن با پرس  طلق پلاستیکی یا فلزی به نوک بند کفش یا ساک دستی بافت تبدیل به قطعاتی منظم برای استفاده می شود. این دستگاه یکی از دستگاه های کاربردی برای تولید بندکفش به حساب می آید.

این دستگاه به صورت خودکار عمل می کند. و قابلیت تولید بالاتر و کارآمدتر را در مقایسه با بافت دستی فراهم می کند. همچنین، این دستگاه قابل تغییر و تعمیر است و به راحتی قابل استفاده در خطوط تولید صنعتی است.که این کار با تکنیسین های زینو بافت در سریعترین زمان قابل راه اندازی می باشد.

دستگاه نساجی سربند زن قابلیت تولید بالایی دارد و در صنعت نساجی مورد استفاده قرار می گیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار این دستگاه و سایر نکات با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

صنعت نساجی در طی این انتقال، روش‌های تولید دستی به ماشین‌آلات تغییر کرد. و فرآیندهای جدید تولید شیمیایی و تولید آهن معرفی شد. بهره وری انرژی آب بهبود یافت. و استفاده روزافزون از قدرت بخار افزایش یافت. ماشین آلات توسعه یافتند و سیستم کارخانه در حال افزایش بود. نساجی از نظر اشتغال، ارزش تولید و سرمایه گذاری، صنعت اصلی انقلاب صنعتی بود. صنعت نساجی نیز اولین صنعتی بود که از روش های نوین تولید استفاده کرد. انقلاب صنعتی در بریتانیای کبیر آغاز شد و بیشتر نوآوری‌های مهم فناوری بریتانیا بود.به مرور زمان این صنعت در کل دنیا رواج پیدا کرد .در کشور ما نیز این صنعت گسترش زیادی داشته است و پیشرفت های زیادی در این صنعت داشته است.شرکت ما در این زمینه واردات و راه اندازی ماشین آلات نساجی را بر عهده دارد و یکی از مدعیان در این صنعت می باشد.

انقلاب صنعتی یک نقطه عطف بزرگ در تاریخ بود. تقریباً تمام جنبه های زندگی روزمره به نوعی تغییر کرده است. درآمد متوسط و جمعیت شروع به رشد تصاعدی کردند. بر اساس نظر برخی از اقتصاددانان، تأثیر عمده انقلاب صنعتی باعث افزایش استاندارد زندگی عمومی برای اولین بار در تاریخ شد. اما به نظر برخی دیگر  تا اواخر 19 و 20 میلادی شروع به بهبود واقعی نکرد. قرن ها تقریباً همزمان با وقوع انقلاب صنعتی، بریتانیا دستخوش یک انقلاب کشاورزی بود که به بهبود استانداردهای زندگی کمک کرد و نیروی کار مازادی را برای صنعت فراهم کرد.هم اکنون صنعت نساجی سهم عمده ای در بازار کار و بهبود زندگی مردم دارد.

مزایای سرمایه گذاری ماشین آلات نساجی

سرمایه گذاری در ماشین آلات نساجی مزایای زیادی برای کسب و کار شما خواهد داشت. مانند بهبود کارایی و بهره وری، افزایش کیفیت و ثبات، کاهش اثرات زیست محیطی، و افزایش رقابت و نوآوری. ماشین‌های جدید می‌توانند ضایعات، خرابی‌ها، خطاها و نقص‌ها را کاهش دهند و در عین حال خروجی، سرعت و انعطاف‌ پذیری را افزایش دهند. آنها همچنین می توانند استانداردهای بالاتر کیفیت و سازگاری را برای برآورده کردن انتظارات و مشخصات مشتری تضمین کنند. علاوه بر این، ماشین‌های جدید مصرف انرژی، انتشار گازهای گلخانه‌ای و تولید زباله را برای مطابقت با مقررات و گواهی‌های زیست‌ محیطی کاهش می دهند. در نهایت، آنها باعث برتری شما نسبت به رقبای خود در بازار می شوند. و محصولات، طرح ها و بازارهای جدید ایجاد کنید. که باعث بهبود زندگی بشر شد.

در مجموعه زینو با خرید دستگاه های با کیفیتی همچون دستگاه سربند زن و سایر دستگاه ها موجود می باشد. ماشین آلاتی مانند دستگاه های سوزن، آهار، کلاف کن بند کفش اتوماتیک، جیب بافت و غیره از جمله دستگاه هایی هستند. که کمک به کسب و کار شما می کنند. امروزه نیاز بازار به محصولات نساجی روز به روز در حال افزایش می باشد, و طبیعتا ورود به این حوزه می تواند درآمد شما را افزایش دهد.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی و دستگاه بافت نوار– دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و بند ساک و دستگاه نوار پرده جیب بافت و نوار پرده دونخ و چهارنخ و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.