تجارت ماشین آلات نساجی

تجارت ماشین آلات نساجی

تولید پارچه، نخ، نخ و فرآیندهای تکمیلی صنعت دستگاه نساجی نیازمند ماشین آلات نساجی است. امروزه تجارت ماشین آلات نساجی شاهد تغییر از ماشین آلات سنتی به ماشین آلات پیشرفته است که باعث افزایش کیفیت محصول نهایی می شود. این نتیجه توسعه فناوری در صنعت نساجی است.

تجارت ماشین آلات نساجی

 

آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات نساجی در جهان، به ویژه برای منسوجات فنی و ماشین آلات غیر بافته شناخته شده است.به عنوان غول تولید کننده در این صنعت شناخته می شود. با این وجود، فروش ماشین آلات پارچه منسوجات و منسوجات در 10 تا 15 سال گذشته رشد داشته است. دلیل این موفقیت پی در پی، ارائه ماشین آلات با آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی و مشتریان راضی است که از عملکرد و کیفیت ماشین آلات بسیار راضی هستند.و باعث افزایش رونق کسب و کارشان می شود.

ماشین آلات ژرمن نساجی برای تولید ماشین آلات با بهترین کیفیت، حسن نیت کسب کرده است. محصولات ماشین آلات نساجی آنها از بالاترین سطح دقت برخوردار است و عملکرد فنی آن در کاربردهای مختلف عالی است. سازندگان ماشین آلات نساجی به طور مستمر در تلاش برای ایجاد نوآوری های جدید در زمینه ماشین آلات نساجی هستند که فرصت های بزرگی را برای آنها فراهم می کند. استفاده از فناوری های جدید در سالیان اخیر باعث توسعه این دستگاه ها شده است. صنعت ماشین آلات نساجی آلمان در حال گسترش بازار خود در سراسر جهان است. انجمن ماشین آلات نساجی آلمان راهکارهایی را در آسیا و خاورمیانه برای جذب خریداران بالقوه انجام می دهد.

در چنین رویدادهایی، سازندگان می توانند آخرین پیشرفت ها و نوآوری های فنی در ماشین آلات نساجی را توضیح دهند که کیفیت تولید نساجی را افزایش می دهد. همچنین هدف آن تقویت موقعیت آنها در بازار جهانی است. تجارت ماشین آلات نساجی آلمان بزرگترین بازار را برای محصولات خود در آسیا پیدا کرده است. آسیا به تنهایی 54.9 درصد از ماشین آلات خود را از آلمان وارد می کند.

علاوه بر این، چین بزرگترین خریدار ماشین آلات نساجی آلمان در آسیا است. آلمان 26.1٪ از ماشین آلات نساجی را به چین صادر می کند و هند در خرید این ماشین ها در رتبه دوم قرار دارد. ماشین آلات نساجی آلمان به سراسر جهان صادر می شود و مشتریان عمده آنها چین، هند، ترکیه، ایالات متحده، ایتالیا، برزیل، عربستان سعودی، پاکستان، بنگلادش و جمهوری چک هستند.

بیش از 110 شرکت در انجمن ماشین آلات نساجی VDMA وجود دارد. این شرکت ها عمدتاً با ماشین آلات نساجی یا قطعات منسوجات فنی سروکار دارند. برخی از شرکت ها با ماشین آلات پیشرفته خود تجارت خوبی انجام می دهند. در چند سال اخیر، هند یکی از بازارهای اصلی تجارت ماشین آلات نساجی آلمان بوده است. اگرچه چین با ارائه رقابت های سخت در این زمینه چالش هایی را دارد . اما آلمان همچنان در بازار جهانی ماشین آلات نساجی پیشتاز است.

یکی دیگر از رهبران تجارت ماشین آلات نساجی ایتالیا است. ایتالیا سومین صادرکننده بزرگ ماشین آلات نساجی است و به دلیل کیفیت بالای ماشین آلات نساجی خود در جهان مشهور است. آنها دانش فوق العاده ای دارند. و بسیاری از نصب و راه اندازی پارچه در مقیاس بزرگ را در کشورهای مختلف جهان انجام داده اند. با این حال، ایتالیا به دلیل افزایش رقابت با رقبای سطح دوم مانند چین، ترکیه و هند با چالش هایی مواجه است. اما همچنان با تولید دستگاه های با کیفیت یکی از برترین کشورها در این صنعت می باشد.

با توجه به پیشرفت جهان، انتقال آهسته تولید نساجی به کشورهای آسیایی صورت گرفته است. در نتیجه نه تنها تولید نساجی تغییر کرد، بلکه توسعه قابل توجهی در صنعت ماشین آلات نساجی در کشورهای آسیایی قابل مشاهده است. در حال حاضر ایتالیا دومین تولید کننده بزرگ ماشین آلات نساجی در جهان است و رقبای آن فناوری مورد استفاده را در بالاترین سطح می دانند.

علاوه بر این، گسترش بازار داخلی و بین المللی منجر به رشد سریع تجارت نساجی در چین شده ، تقریباً پس از 30 سال توسعه، چین وارد تجارت ماشین آلات نساجی شده است. در سال 2007، صادرات ماشین آلات نساجی چین برای اولین بار به 10 میلیارد دلار آمریکا رسید. از آن زمان صادرات همچنان رو به افزایش بوده و صنعت ماشین آلات نساجی چین در حال شکوفایی است.

اگرچه چین یکی از کشورهای تولید کننده ماشین آلات نساجی در جهان است، اما استانداردهای بین المللی را برآورده نمی کند. علاوه بر این، با تولید تعداد زیاد و تنوع ماشین آلات نساجی، نمی توان ادعا کرد که صنعت ماشین آلات نساجی چین به دنبال ساخت ماشین آلات استاندارد است. چین با ارائه سیاست های مالیاتی ویژه و معاملات تجاری سودآور، سرمایه گذاری خارجی را جذب می کند.

با توجه به این پیشرفت، تولید کنندگان ماشین آلات نساجی مانند ماشین آلات نساجی آلمان، کارخانه های خود را در چین راه اندازی کرده اند تا از مزیت نیروی کار ارزان و سیاست های مالیاتی مطلوب استفاده کنند. کشورهای پیشرفته ماشین آلات نساجی را در سطح جهانی می فروشند. این در مقابل صادرات ماشین آلات را افزایش می دهد و موقعیت چین را در صنعت ماشین آلات نساجی تقویت می کند.

می توان نتیجه گرفت که صنعت ماشین آلات نساجی چین به وضوح در حال رشد است اما در بازار داخلی. وقتی صحبت از ماشین آلات با تولید با کیفیت بالا می شود، با رقابت سختی از سوی کشورهای پیشرفته مواجه است. صنعت ماشین آلات نساجی چین می تواند قابلیت اطمینان محصول خود را با افزایش سرمایه گذاری تحقیق و توسعه بهبود بخشد. چین در حال حل مشکلات بسیاری است تا محصولات با کیفیت بالا با ایمنی صنعتی و قابلیت اطمینان محصولات تولید کند.

تجارت ماشین آلات نساجی دست دوم

به دلیل رکود دائمی، بازار ماشین آلات دست دوم در سراسر جهان محبوبیت زیادی کسب کرده است. در آمریکا و اروپا؛ صنایع نساجی، کاغذ و چرم به دلیل هزینه بالای نیروی کار و قوانین سختگیرانه آلودگی در حال تعطیل شدن هستند. بنابراین در دسترس بودن ماشین آلات دست دوم از این بخش ها افزایش می یابد. هند، چین و پاکستان به عنوان بازار عمده ماشین آلات دست دوم در اروپا و ایالات متحده مشاهده می شوند.

بسیاری از شرکت های نساجی هندی مشتاق خرید ماشین آلات نساجی دست دوم اروپایی هستند. شرکت‌های هندی عمدتاً مشتاق خرید دستگاه‌های بافندگی بدون شاتل هستند، زیرا کارخانه‌ها در ایالات متحده و اروپا تعطیل شده‌اند و ماشین‌آلاتی که برای آنها فایده‌ای ندارند. ماشین آلات ریسندگی، بافندگی و تکمیل به راحتی در دسترس هستند.

تجارت ماشین آلات نساجی

 

از طرف دیگر خرید ماشین آلات دست دوم از بسیاری جهات سودمند است. خریدار  مقدار سرمایه گذاری را کنترل می کند. نوع دستگاه، سال ساخت و شرایط در هنگام تعیین قیمت مهم هستند. پس از بازسازی آنها به اندازه نو هستند. چین مقدار زیادی ماشین آلات دست دوم از اروپا خریداری کرده است.در مجموعه زینوبافت نیز هم دستگاه های نو و هم دست دوم موجود می باشند.

فراز و نشیب های بازار به نفع سرمایه گذاری زیاد برای خرید ماشین آلات جدید توسط سازندگان برجسته اروپایی نیست. در چنین شرایطی خرید ماشین آلات دست دوم عاقلانه است. علاوه بر این، ماشین‌های دست دوم به سرعت در دسترس قرار می‌گیرند که از شرکت‌های نساجی حمایت می‌کند تا با سرمایه‌گذاری‌های کوچک رقابتی باقی بمانند.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش وبند ساک و دستگاه نوار نساجی و نوار پرده دو نخ و چهار نخ و …از کشورهای مختلف می باشد.

بر اساس آمار های جهانی بازار جهانی ماشین آلات نساجی تا سال 2017 به 22.9 میلیارد دلار برسد. تجارت ماشین آلات نساجی بدون شک به سرعت در حال رشد است. با این حال، خریداران و فروشندگان سهم خود را از فرصت ها و چالش ها در تجارت بین المللی دارند.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.