دستگاه بافت نوار

دستگاه بافت نوار

دستگاه بافت نوار

دستگاه بافت نوار

دستگاه بافت نوار در صنعت نساجی، به منظور تولید نوارهای بافته شده با الگوها و طرح های مختلف استفاده می شوند. دستگاه های نواربافی با تولید انواع نوارها در صنعت های مختلف سهم زیادی در صنعت نساجی ایفا می کند. برخی از انواع دستگاه بافت نوار که این روز ها کاربرد زیادی در کشور ما پیدا کرده اند عبارتند از:

دستگاه نواربافی

دستگاه های نواربافی ژاکارد: این دستگاه ها برای تولید نوارهایی با الگوها و طرح ها استفاده می شوند. طرح ها به وسیله سیم های فلزی روی چرخ های ژاکار قرار می گیرند و بافته می شوند.از مهمترین دستگاه بافت نوار ، دستگاه ژاکارد می باشد.که محصولات این دستگاه ،انواع نوارهای حمل بار با استحکام بالا و نوارهای کوهنوردی و سایر نوارها می باشد.

دستگاه نوار بافی سراجی یا  مکانیکی ماشین آلات ژاکارد تکمیل شده و هوشمند شده ماشین های مکانیکی هستند. که یکی از مهمترین دستگاه نساجی در صنعت نساجی محسوب می شوند.این دستگاه را در زینویافت سفارش دهید.

دستگاه نواربافی مکانیکی یکی از دستگاه نساجی پر کاربرد است که  نوارهای حمل بار ایمنی و کوهنوردی با قطر و ضخامت بین 3 الی 6 میلی متر تولید می کند . تعداد نخ بالایی دارند که باعث استحکام بالایی در هر متر آن می شود. می توان روی این محصولات برند شرکت های تولیدات مربوطه را نمایان کرد. که بیشترین تولیدات این دستگاه می باشد.

دستگاه های نواربافی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دستگاه های بافت نوار فوق در مجموعه ما به فروش می رسد. همچنین دستگاه های دیگری از این مجموعه وجود دارد مانند نمونه های زیر:

دستگاه های  کروشه : این دستگاه ها برای تولید نوار با الگوها و طرح های گوناگون استفاده می شوند. طرح ها به وسیله قلاب های کروشه روی چرخ های نواربافی قرار می گیرند.

دستگاه های نواربافی توپال: این دستگاه ها طرح ها را به وسیله سیم های فلزی روی چرخ های توپال قرار  می دهند.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.