فروش و راه اندازی دستگاه چله پیچی

ماشین آلات نساجی دستگاه چله پیچی

فروش و راه اندازی دستگاه چله پیچی

ماشین آلات نساجی دستگاه چله پیچی

دستگاه نساجی چله پیچی یک دستگاه صنعتی است که برای تولید پارچه های چله پیچی استفاده می شود. یکی از دستگاه های پرکاربرد می باشد، این دستگاه با استفاده از سوزن های خاص و الگو های مختلف، نخ های رنگارنگ را به صورت چله پیچی در پارچه تولید می کند.از محصولات این نوع پارچه ها عموماً برای لباس های مجلسی، تزئینات دکوراتیو و لباس های سنتی استفاده می شوند.این ماشین قابلیت تولید در حجم بالا با دقت زیاد را دارا می باشد.

ماشین آلات چله پیچی به صورت خودکار عمل می کند و قابلیت تولید حجم بالای پارچه را دارد.استفاده از این مدل از دستگاه در صنعت مد بسیار کاربرد دارد. می توانید این دستگاه را در زینوبافت سفارش دهید.

دستگاه چله پیچی نخ های تار را بصورت موازی و کامل کنار هم می پیچد. روش کار به اینصورت است. ابتدا یک نوار از مواد اولیه توسط این دستگاه به داخل قرقره ها هدایت و پر می شوند. سپس پشت دستگاه بافت قرار می گیرند. تا دستگاه با تغذیه از این قرقره ها شروع به کار کند.بعد از شروع کار قرقره ها بافت آغاز می گردد. تنظیمات اولیه توسط اپراتور به دستگاه داده می شود، و بافت های منظم از دستگاه خارج می شود.

دستگاه چله پیچ نخ برای هر نوع نخ قابل اجرا است. چله پیچی را در یک زمان بر روی یکی از تیرها اعمال می کنند. اتصالات ویژه یکنواختی کامل کشش تمام انتها را از ابتدا تا انتهای عملیات تاب برداشتن تضمین می کند. در واقع، زاویه تاب خوردگی ثابت است. همچنین فشار بین غلتک محرک و تیر توسط یک فشار هوا بین غلتک محرک و تیر  ایجاد می شود. این عمل توسط یک سیستم فشار هوا ایجاد می شود، که امکان تغییر بر اساس نیازها را فراهم می کند.که قابل تنظیم می باشد.

چله پیچی به 2 مدل کششی و سایشی انجام می شود . چله پیچی همچنین به دو صورت دستی و پنوماتیک می باشد.نحوه کار با این دستگاه در زینوبافت آموزش داده می شود .ما کمک می کنیم در سریعترین زمان ممکن خط تولید خودتان را راه اندازی کنید.

هر دو مدل از دستگاه ها داخل مجموعه زینو بافت موجود می باشد.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

صنعت نساجی به دلیل نوآوری های تکنولوژیکی، نگرانی های زیست محیطی و تغییر تقاضای مصرف کنندگان دستخوش تغییرات سریعی است. تولید نساجی کار ساده ای نیست.اما با دانش کامل می توانید در این صنعت به موفقیت برسید. صنعت جهانی ساخت تجهیزات و ماشین آلات که در سراسر جهان ضروری هستند.و امروزه بیشتر صنایع به آن وابسته می باشد. طوری که در صورت نبود این صنعت بسیاری از کسب و کارها مختل می شوند.

همچنین در شرکت های بزرگ برای کاهش هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری ماشین آلات نساجی در راس نگرانی های مدیریت قرار دارد. توقف در هر سیستم تولیدی در نهایت نه تنها منجر به افزایش هزینه های تعمیر می شود، بلکه باعث نارضایتی مشتری و فروش بالقوه کمتر می شود. که به این موضوع باید توجه نمود.

طیف گسترده ای از ماشین آلات توسط صنعت نساجی برای دوخت پارچه و ساخت لباس، فرش و سایر محصولات نساجی استفاده می شود.

به طور کلی دنیای منسوجات نساجی، فراتر از چیزی هست که در ذهنتان وجود دارد. دستگاه های نساجی می توانند در تولید محصولات متنوع شما را یاری کنند و علاوه بر درآمدزایی حس خوبی برای تولید داشته باشید.مجموعه زینو در تلاش است برای کسانی که علاقه به تولیدات محصولات نساجی دارند راه را هموار کند.با مشاوره تیم کارشناسان ما با اطمینان در مسیر تولید نساجی گام بردارید.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی و دستگاه بافت نوار – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و بند ساک و نوار پرده جیب بافت و نوار پرده دونخ و چهارنخ و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.