فروش و راه اندازی دستگاه بافت قیطان و بند طرح تایوان

دستگاه بافت قیطان

فروش و راه اندازی دستگاه بافت قیطان و بند طرح تایوان

دستگاه بافت قیطان

در بافت قیطان و بند طرح تایوان  که یکی دیگر از دستگاه نساجی ما محسوب می شود، سیلندر های گردشی حول یک محور دایره ای شکل در گردش می باشند . که دارای سوزن هایی به تعداد متغیر 2 ، 6 ، 12 و … هستند. که بسته به نوع نیاز مشتری تعیین می شود. برای تنظیمات این دستگاه نیاز یه اپراتور می باشد.

دستگاه بافت قیطان سوزن ها با حرکت داخل یک ریل نوسانی شروع به بافت قیطان گرد توپر یا بند تایوان تو خالی می کنند . این سیلندر ها با کیفیت خیلی بالا و سختی بالا از سوراخ 5/2 الی 5 داخل مجموعه زینو تولید می شود. یکی دیگر از محصولات پر مصرف این سیلندر ها کش ماسک می باشد. انواع ماسک ها یکی از محصولات پر مصرف در صنعت و پزشکی می باشند که این دستگاه در تولید کش ماسک فعال می باشد.از دستگاه های پر کاربردی که در مقیاس بسیار بالایی امکان سرمایه گذاری را دارد‌.

بافت قیطان و بند طرح تایوان

صنعت ماشین آلات نساجی تمام مراحل تولید نخ را پوشش می دهد. از پارچه بافی اولیه تا رنگرزی نهایی، دستگاه نساجی همیشه نقش مهمی را ایفا می کند.  در پردازش خوب، پارچه تحت یک عملیات مکانیکی و شیمیایی قرار می گیرد.  از آنجا که هر فرآیند نیاز به استفاده از ماشین آلات مختلف دارد، بنابراین می توان گفت، طیف و تنوع ماشین آلات نساجی بسیار گسترده است. باطبع با تنوع ماشین آلات محصولاتی متنوع وارد بازارها خواهد شد .امروزه معرفی ماشین آلات برقی راه را برای ماشین آلات ریسندگی، بافندگی، رنگرزی، چاپ و تکمیل امروزی هموار کرد.

از نظر اشتغال، ارزش تولید و سرمایه سرمایه گذاری شده صنعت اصلی انقلاب صنعتی بود. صنعت نساجی نیز اولین صنعتی بود که از روش های نوین تولید استفاده کرد.

دستگاه های قیطان از نظر مکانیکی ساده و قوی هستند. و دارای مقاومت بالایی می باشد. نسخه های مدرن قابل اعتماد هستند و می توانند ساعت ها یا حتی روزها بدون توجه کار کنند. این کار , کارخانه هایی با صدها ماشین را قادر می سازد که تنها توسط چند کارگر اداره شوند، که هزینه نیروی کار را کاهش می دهد و محصولات را ارزان تر و سود را بیشتر می کند. توجه به این ویژگی خوب دستگاه باعث می شود کارفرما با هزینه پایین خط تولید خود را راه اندازی نماید.

دستگاه بافت قیطان شامل قسمت های زیر می باشد:

قسمت اول این دستگاه، قسمت تغذیه است که به منظور تغذیه الیاف به دستگاه استفاده می شود. در این قسمت، الیاف به صورت پشمک های کوچک وارد دستگاه می شوند.

قسمت بعدی دستگاه، قسمت بافندگی است که الیاف را به صورت پارچه بافیده مبدل می کند. در این قسمت، الیاف با استفاده از سوزن های نساجی به یکدیگر مربوط می شوند و پارچه تشکیل می دهند.

قسمت بعد از بافندگی، قسمت پرده بانک است که وظایف نظارت و کنترل روانکار بر روابط سوزن های نخی را بر عهده دارد. این قسمت به منظور جلوگیری از خرابی سوزن ها و نخ ها استفاده می شود.

قسمت آخر دستگاه، قسمت برش است که پارچه را به طول مورد نظر برش می دهد. در این قسمت، پارچه به صورت رول های بزرگ جمع آوری و آماده بسته بندی و ارسال به بازار می شود.

دستگاه نساجی قیطان در صنایع نساجی و تولید پارچه های بافتنی استفاده می شود و در فرآیند تولید پارچه های مختلف کاربرد دارد. و یکی از دستگاه های نساجی موجود در مجموعه ما می باشد .

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی و دستگاه بافت نوار – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و دستگاه بند کفش و بند ساک و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. کلیه مشاوره ها و پشتیبانی از دستگاه ها بر عهده شرکت زینوبافت کی باشد. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.