فروش و راه اندازی دستگاه اتو بند کفش اتوماتیک

دستگاه اتو بند کفش

فروش و راه اندازی دستگاه اتو بند کفش اتوماتیک

دستگاه اتو بند کفش

روش کار در دستگاه اتو بند کفش به این صورت می باشد در بافت هایی مانند طرح تایوان که پارچه تو خالی می باشد معمولا ظاهری شیک و مشتری پسند ندارد. دستگاه اتو بند کفش اتوماتیک با دور متغیر و دمای متغیر ( تک فاز یا 3 فاز ) عملیات اتوی الیاف را انجام می دهد . که تاثیر بالایی در کیفیت جنس و بازار فروش می گذارد. از ویژگی این دستگاه که باعث می شود، پرزهای احتمالی در هنگام تولید از بین بروند. و محصولات با زیبایی ظاهری خاص تولید می شوند.

دستگاه اتو بند کفش یک وسیله‌ی کاربردی است که برای اتو کردن بندهای کفش و صاف کردن آن‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه با قابلیت تنظیم دما و سرعت اتوکاری، به شما امکان می‌دهد تا به راحتی و به سرعت بندهای کفش خود را صاف و زیبا کنید. همچنین با استفاده از این دستگاه می‌توانید زمان بسیار زیادی را در فرآیند اتوکاری صرفه جوئید و به شکل حرفه‌ای بندهای کفش خود را آماده کنید.

این دستگاه همچنین قابلیت بالایی در اتو کردن بندهای تولیدی دستگاه بند کفش و بندساک را در تعداد بالا را دارد.

این ماشین نساجی چگونه عمل می کند.

یکی از ویژگی های این دستگاه تراکم در بافت است.در سیلندرهای بافت سوزنی الیاف به صورت منظم وارد سیلندر می شوند. و با سوزن اول تا سوزن آخر درگیر می شوند . هر چه تعداد سوزن ها در سیلندر بیشتر باشد در واقع تراکم بافت بیشتر می شود. این بافت متراکم حلقوی نیاز به یکپارچه شدن دارد. بافت اصلی شامل حلقه های تو در تو می باشد که نظم مشخصی ندارد. این دستگاه با کنترل سرعت غلطک ورودی و خروجی بند به دستگاه ها ، می تواند کیفیت اتو را کم و زیاد کند. به طوری که درجه حرارت (مثلا 120 درجه سانتی گراد) تنظیم  و ثابت می باشد. و با کم و زیاد کردن سرعت عبور بند ها از صفحات داغ اتو کیفیت تنظیم می شود. دمای بیش از اندازه ی دستگاه اتو بند کفش اتوماتیک  محصول خروجی را براق می کند. که به دلیل سوختگی الیاف مصنوعی می باشد.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ماشین‌های نساجی مدرن مجهز به سیستم‌های کنترلی هستند که علاوه بر حذف ضایعات مواد اولیه گران قیمت، مصرف انرژی، آب و مواد شیمیایی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند. ماشین‌های پیشرفته کاهش گسترده ردپای محیطی را تضمین می‌کنند. و تا حدودی بر بهبود محیط زیست اثرگذار می باشند.

سازندگان ماشین متوجه هستند که رشد آینده در منسوجات نوآورانه می باشد که بخش هایی مانند خودرو، ساخت و ساز و پزشکی را در بر می گیرد. بازیافت به دلیل نگرانی های زیست محیطی با گذشت زمان شتاب بیشتری می گیرد.و دستگاه هایی سازگار با محیط زیست تولید شد.

تمام محصولات نوآورانه حاصل همکاری شرکت های نساجی و ارائه دهندگان فناوری نساجی آنها است. محصولات جدید و کاربردهای جدید منسوجات از خلاقیت هر دو بخش و هم افزایی آنها ناشی می شود. یکی از دستگاه هایی که این صنعت را دگرگون ساخت نوار بافی ژاکاردیا دستگاه بافت نوار  بود.

علاوه بر این، دستگاه نساجی جدید می‌توانند مصرف انرژی، انتشار گازهای گلخانه‌ای و تولید زباله را برای مطابقت با مقررات و گواهی‌های زیست‌محیطی کاهش دهند. در نهایت، آنها می توانند به شما کمک کنند تا نسبت به رقبای خود برتری پیدا کنید و محصولات، طرح ها و بازارهای جدید ایجاد کنید.همچنین می توانید محصولاتی متناسب با فرهنگ آن کشورها تولید نمایید.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و بند ساک و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.