فروش و راه اندازی دستگاه نساجی نوار جانبو

نوار جانبو

فروش و راه اندازی دستگاه نساجی نوار جانبو

نوار جانبو

دستگاه نساجی نوار جانبو یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته است که برای تولید پارچه‌های با کیفیت و طرح‌های متنوع استفاده می‌شود. این دستگاه نساجی با استفاده از سیستم‌های الکترونیکی و کامپیوتری، قابلیت تنظیم و کنترل دقیق را برای تولید پارچه‌های مختلف فراهم می‌کند.که در طرح های مختلف با کیفیت تولید می شوند.

نوار جانبو

دستگاه نساجی نوار جانبو از سلول‌های خطی به عنوان واحدهای تولید استفاده می‌کند. دستگاه نوار نساجی جانبو ، نخ‌های افقی (نخ‌های طولانی) و نخ‌های عمودی (نخ‌های کوتاه) به صورت همزمان با هم تنیده می‌شوند تا پارچه‌های با طرح و نقش موردنظر تولید شوند. با تنظیم دقیق این دستگاه، می‌توان پارچه‌های با طرح‌های متنوعی مانند روزنه، جانبو، خطوط و … تولید کرد. یکی از ویژگی‌های برجسته دستگاه نساجی نوار جانبو، سرعت بالا در نوارهایی با کیفیت بالا می باشد.

این دستگاه نساجی بصورت دست دوم نیز بفروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

این دستگاه با استفاده از سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته، قادر است در سرعت‌های بالا به تولید پارچه بپردازد که این امر باعث افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های تولید می‌شود. در واقع این دستگاه از طریق شبکه برقی دو فاز و سه فاز راه اندازی می گردد و برای راه اندازی این دستگاه حتما به این مورد توجه داشته باشید. همچنین به عنوان یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته در صنعت نساجی، امکانات بسیاری را برای تولیدکنندگان فراهم می‌کند. به دلیل سرعت بالا و دقت بالا، هزینه‌های تولید نیز کاهش می‌یابد و سودآوری برای تولیدکننده افزایش می‌یابد. علاوه بر سرعت بالا، دستگاه نساجی نوار جانبو دارای دقت بالا نیز است. همچنین با استفاده از سیستم‌های کنترل الکترونیکی پیشرفته، قادر است به صورت دقیق و با کیفیت بالا نوارهای موردنظر را تولید کند. این دقت بالا باعث می‌شود که محصولات تولید شده دارای طرح‌های نقش‌دار و خطوط ریز با ظرافت بسیار بالا می باشد.

محصولات پرکاربرد

یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در صنعت نساجی که برای تولید انواع نوارهای جانبو، بندهای کمربند و لباس‌های ورزشی استفاده می‌شود. کوله پشتی، توپ، جلیقه نجات و سطوح بازی مصنوعی نیز از الیاف نساجی تولید می شود. محصولاتی که همیشه در بازار مشتریان خود را دارد.و دارای کاربردهای متنوعی می باشند. این دستگاه به تنهایی امکان کسب درآمد را برای کسانی که قصد شروع کار را دارند را مهیا می سازد.

این دستگاه با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و سیستم‌های هیدرولیک و الکترونیک، قادر به تولید محصولات با کیفیت بالا و سرعت بالا می‌باشد. که خود به عنوان یک مزیت محسوب می شود با استفاده از سیستم‌های هیدرولیک و الکترونیک، مواد اولیه را به صورت پارچه تولید و در نهایت محصول نهایی را تولید می‌کند.

با توجه به سطح پیشرفت تکنولوژی، دارای کارایی بالا و سبک بوده و به راحتی قابل حمل و نصب است. نوار جانبو قابلیت تنظیم سرعت و فشار را دارد.  به طور کلی، دستگاه نساجی نوار جانبو با استفاده از تکنولوژی پیشرفته خود، یک ابزار قدرتمند در صنعت نساجی است که قابلیت تولید پارچه‌های با کیفیت و طرح‌های متنوع را فراهم می‌کند. تولیدکنندگان می‌توانند به رقابتی قوی در بازار نساجی دست یابند و محصولات خود را به صورت جذاب و با کیفیت به مشتریان ارائه دهند.برای رقابت در بازار می بایست دستگاه هایی داشت تا محصولات خاص تولید کنند.این دستگاه یکی از آن دستگاه های نواربافی می باشد که در رقابت با سایرین به شما کمک می کند.

شرکت زینوبافت  اولین و بزرگترین واردکننده ی انواع دستگاه نساجی – کشبافی و نوار بافی – دستگاه سوزنی – دستگاه شیطانکی و قیطان بافی – دستگاه ژاکارد کامپیوتری و بندکفش و…از کشورهای مختلف می باشد.

مزیت انتخاب زینو‌بافت این است در کمترین زمان دستگاه راه اندازی می شود و شروع به تولید محصول می کنید. به ما اعتماد کنید و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات کامل دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

به کسب و کار صنعتی متفاوت فکر کنید.

زینوبافت

اشتراک گذاری در : 

 برای راه اندازی خط تولید و رونق کسب و کارتان به زینو بافت اطمینان کنید.

 

ساعات پاسخگویی

8:00 الی 20:00
روزهای شنبه تا پنجشنبه

آدرس: تهران.اسلامشهر.خیابان کاشانی.شهرک صنعتی چیچکلو

ایمیل : info@zinobaft.ir

مجموعه زینو تحت نظارت فنی جناب مهندس مهرداد اصغری از تاشکنت ازبکستان ، فروشنده ماشین آلات نساجی ، کامپیوتری ، سوزنی ، نواربافی ژاکارد ، کش زینتی ، نوار صندل ، نوار تشک خواب ، سربند زن ، توپ کن ، آهار ، تکمیل و رنگ رزی ، نوار مبلی ، دستگاه های چله پیچی ، قرقره پرکن ، ساخت دستگاه ها و قطعات یدکی ناموجود در بازار، نواربافی مکانیکی ، بافت قیطان ، بند کفش ، نوار پرده ، کش ماسک ، نوار های پوشاک ، نوار های ایمنی آتش نشانی و کوهنوردی ، تسمه های حمل بار ، کش بافی و کش های طرح دار و حروف دار می باشد.